Všechny kategorie
ENEN

Profil společnosti

Domů>O nás>Profil společnosti

 Ningbo Kuangshi Renjie Automation Equipment Co., Ltd (KSRJ Automation) je jednou z předních profesionálních společností zabývajících se návrhem, výrobou a tržně orientovaným prodejem mechanizmů.

    KSRJ Automation se vyvinul na mezinárodní a moderní podnik, který se těší více než 5000 čtverečních metrů dílny s velkou prodejní sítí, specializující se na výrobu solenoidového ventilu, pneumatického válce, kombinace FRL, směrového ventilu, armatury, tlumiče, PU trubice a vzduchové pistole atd., 100 druhů série, přibližně 1000 různých různých pneumatických produktů. Přijali jsme prvotřídní CNC obráběcí centrum, vysokorychlostní automatické soustruhy, vstřikovací lis, tlakové lití a další pokročilé testovací stroje.

     Společnost KSRJ Automation vybudovala výzkumné centrum pro výzkum a vývoj, které integruje navrhování, výzkum a vývoj všech různých pneumatických komponentů a kompletních sad zařízení. Se skupinou prvotřídních předprodejních recepcí, středních prodejních jednání a poprodejních služeb a bohatými odbornými zkušenostmi, oddělením kontroly kvality, vybaveným dokonalým testovacím zařízením a silnou vytvořenou technickou silou. Klíčové těsnění a materiál magnetů je původně dovážen z Japonska, Taiwai, Německa, aby poskytoval produkty vynikající kvality pro globální zákazníky, KSRJ Automation rozšiřuje vliv své značky a rychle zvyšuje prodejní úspěchy ve více než 50 zemích. KSRJ Automation je průkopníkem, který získal schválení ISO9001:2008 a certifikát CE a získal více než 10 národních registrovaných patentů.

 KSRJ Automation se postupně stane lídrem čínského pneumatického trhu. 100% zajištění kvality, 100% otevřená spolupráce, 100% poprodejní servis je posláním společnosti KSRJ Automation, přispívat na globální trh pneumatického průmyslu a zajistit, aby světová automatizace byla plně automatická, je cíl, který sledujeme navždy.Žhavé kategorie